Методисти й викладачі Коледжу інфокомунікацій взяли участь у вебінарі від British Counsil

Фаховий коледж інфокомунікацій Львівської політехніки
Фрагмент сертифіката

Методисти й викладачі Фахового коледжу інфокомунікацій Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у вебінарі від British Counsil «Оцінювання студентів: заохотити, а не знеохотити», який відбувся 8 грудня у межах серії вебінарів «Сучасні підходи до викладання», й опанували нові інструменти оцінювання студентів, які зможуть використовувати у власній практиці.

Спікерами заходу були:

• Кеті Райт, заступниця директора з питань інновацій Advance HE;
  • Ольга Яшенкова, доцентка кафедри англійської філології та міжкультурної комунікації Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Мар’ян Слабінога, доцент кафедри комп’ютерних систем і мереж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Всі учасники вебінару одержали сертифікати.