Мер Львова вручив премії науковцям Університету – переможцям конкурсу програми «Львів науковий»

За матеріалами сайту Львівської міської ради
фото мера Львова з викладачами Університету

26 грудня 2018 року міський голова Львова Андрій Садовий нагородив переможців конкурсу «Премія Львівської міської ради талановитим ученим», що вже втретє поспіль відбувається у рамках програми «Львів науковий».

Цього року Львівська міська рада виділила 250 тисяч гривень на премії для 10 переможців. Основними критеріями відбору під час перегляду заявок були: індекс Гірша заявника, кількість наукових робіт та статей, імпакт-фактор видань, вік та міжнародна діяльність заявника.

Нагороди та премії отримали, зокрема, троє представників Національного університету «Львівська політехніка»:

• Жидачевський Ярослав Антонович – головний науковий співробітник Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки;
  • Андрущак Анатолій Степанович – професор кафедри телекомунікацій Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки;
  • Федушко Соломія Степанівна – доцент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук.

Мер також озвучив, що наступного року місто виділить 50 талановитим науковцям виплату по 10 тисяч гривень щомісячно впродовж 12 місяців.