Массачусетський технологічний інститут відкрив освітянам і науковцям безкоштовний доступ до своїх курсів

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

До уваги студентів та молодих науковців Львівської політехніки!

З’являється все більше можливостей для дистанційного навчання та саморозвитку, тому Проєктний офіс Університету пропонує звернути увагу, що Массачусетський технологічний інститут відкрив безкоштовний доступ до своїх онлайн-курсів.

На сайті інституту – понад 100 різноманітних пропозицій з різних напрямів освіти та науки, зокрема, курси з комп’ютерних, біологічних, історичних наук, медицини, мистецтва, фінансів, бізнесу тощо. Більшість із них подано без дедлайну, тому пройти їх можна в будь-який час.

Слухачі курсу після його закінчення можуть за невелику плату отримати підтверджувальний сертифікат.