Маркетинг-директорка АКБ «Львів» прочитала гостьову онлайн-лекцію для студентів ІППТ

Кафедра фінансів, обліку та аналізу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

Гостьову онлайн-лекцію для студентів-маркетологів Інституту підприємництва та перспективних технологій Львівської політехніки 12 квітня 2023 року прочитала маркетинг-директорка АТ АКБ «Львів» Анна-Марія Романчук. Тема – «Банківський маркетинг в умовах війни».

Досвідчена маркетологиня розповіла майбутнім магістрам про особливості маркетингової діяльності в банківській сфері, про проекти, які реалізує АТ АКБ «Львів», відповіла на запитання студентів. Лектор порівняла діяльність маркетологів з роботою саперів.

Співпрацю Інституту підприємництва та перспективних технологій з Анною-Марією Романчук буде продовжено з метою підвищення рівня якості знань майбутніх маркетологів.

Захід відбувся з ініціативи Лева Кльоби – доцента кафедри фінансів, обліку та аналізу Львівської політехніки.

Докладніше – на сторінці кафедри фінансів, обліку та аналізу у соцмережі Фейсбук.