Мала академія наук разом з Університетом розпочинають цикл офлайн-занять з біотехнології для учнів Львова

Львівська обласна Мала академія наук
Заставка до курсу

Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді разом з Національним університетом «Львівська політехніка» розпочинають цикл офлайн-занять із біотехнології для учнів міста Львова.

Тематика занять

• Чим займаються біотехнологи?
  • Мікророзмноження рослин/клітинна інженерія.
  • Біотехнологія для харчування.
  • Нові ліки від невиліковних хворіб.
  • Новітні біотехнології в діагностиці, лікуванні і профілактиці захворювань людини. Стовбурові клітини.
  • Біотехнології для виробництва біопрепаратів.
  • Трансгенні рослини. Трансгенні тварини. ГМО – за чи проти?
  • Екобіотехнології.
  • Обізнаність в області біотехнологій, біоінженерії, новітніх технологій.

Викладач – Романа Омелянівна Петріна, к.т.н., доцент кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки.

Заняття відбуватимуться на кафедрі технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології (пл. Св. Юра, 3/4, VIII навчальний корпус Університету) 1 раз на тиждень (п’ятниця з 17:30 до 19:30).