Майстер-клас «Як написати успішний мотиваційний лист і вступити до університету?»

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Заставка заходу

1 червня 2022 року в онлайн-форматі на платформі Zoom відбудеться майстер-клас із написання мотиваційного листа. Організатор події – кафедра журналістики та засобів масової комунікації Львівської політехніки.

Доцент кафедри, викладач жанрології журналістики, кандидат наук з соціальних комунікацій Наталія Дзьомба

Завдяки майстер-класу абітурієнти і вступники до магістратури Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» зможуть ознайомитися з методикою написання успішного мотиваційного листа.

• Яку інформацію необхідно зазначити у мотиваційному листі, а чого повідомляти не варто?
  • Якими є два головні питання мотиваційного листа?
  • У якому стилі його писати?

Про усе це – зміст, структуру та форму мотиваційного листа – дізнаєтеся з майстер-класу від спікера – доцента кафедри журналістики та засобів масової комунікації, викладача жанрології журналістики, кандидата наук з соціальних комунікацій Наталії Дзьомби. Початок заходу о 14:00.