Майбутні журналісти з кафедри ЖЗМК відвідали Національний музей-меморіал «Тюрма на Лонцького»

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Фото з відвідин музею

Слушно стверджував Олександр Довженко: «Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців». Саме тому 3 квітня у рамках патріотичного виховання студенти групи ЖР-11 спеціальності «Журналістика» з куратором, доценткою кафедри журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки Наталією Семен відвідали Національний музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького».

У цій катівні перебували тисячі наших громадян, які були вбиті тоталітарною системою. Музей сьогодні демонструє українцям, що ми знову переживаємо жахливу сторінку нашої історії, адже росія з війною прийшла на нашу землю.

Такі екскурсії вселяють віру в те, що ми мусимо перемогти запеклого і давнього московитського ворога і не допустити ще більшого геноциду наших співвітчизників.

Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею Фото з відвідин музею