Майбутні журналісти долучилися до написання радіодиктанту в День української писемності та мови

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Фото із заходу

Майбутні журналісти, першокурсники кафедри журналістики та засобів масової комунікації Львівської політехніки, 9 листопада зацікавлено долучилися до всеукраїнської акції – Радіодиктанту національної єдності.

Один із найцікавіших флешмобів українців, присвячений Дню української писемності та мови, припав на заняття з теорії і методики журналістської творчості. Студенти радо відгукнулися на пропозицію доцентки кафедри Наталії Дзьомби приєднатися до всього свідомого українства й символічно об’єднатися у написанні тексту рідною українською мовою.

Сам текст письменниці Ірини Цілик студентам дуже сподобався: твір про рідний дім в озвученні Ади Роговцевої пройняв до глибини душі кожного із присутніх.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу