Магістри-науковці спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» успішно захистили дипломні роботи

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Фото із захисту робіт

10 червня успішно захистилися магістри-науковці спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» кафедри містобудування Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки.

Головував в екзаменаційній комісії Андрій Ігнатюк, керівник архітектурного бюро 5F Studio, члени ЕК: завідувачка кафедри містобудування професорка Галина Петришин, д-р арх., професорки Юлія Ідак та Надія Соснова, доценти, к.арх. Людмила Гнесь та Роман Любицький, старша викладачка Євгенія Король.

Захищено такі роботи:

• Анна Боліла, «Формування громадських просторів у структурі житлових кварталів забудови 1950 – 1990 років (на прикладі м. Новояворівськ Львівської області)», керівник – д-р арх. Надія Соснова, захист відбувся англійською мовою;
  • Анастасія Валявська, «Формування громадських просторів архітектурно-ландшафтними засобами (на прикладі м. Вінниця)», керівник – к.арх. Людмила Гнесь;
  • Катерина Штомпель, «Архітектурно-містобудівні підходи до реформування мережі об’єктів шкільної освіти (на прикладі м. Львова)», керівник – к.арх. Тамара Мазур.

Анна Боліла та Анастасія Валявська під час виконання магістерських кваліфікаційних робіт провадили ґрунтовні обстеження, займалися науковою роботою, виступали з науковими доповідями й опублікували статті в українських фахових виданнях та виданнях, які належать до НМБД Scopus, тож отримають дипломи з відзнакою.

Магістерські роботи студенток кафедра містобудування передасть у відповідні департаменти органів місцевого самоврядування.

Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт