Магістри Інституту архітектури та дизайну беруть участь у Школі урбаністики у Львові

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Фото із заходу

Цьогоріч проєкт «Школа урбаністики» від Інституту міста об’єднав 16 студентів із профільних спеціальностей. Упродовж тижня студенти Школи мають лекції та практику від українських і закордонних викладачів. Зокрема, до викладання долучилися декан та професори Київського національного університету будівництва та архітектури, а також експерти з Фонду Ебергарда Шьока.

Географія студентів також різноманітна – 10 студентів представляють КНУБА, решта – магістри Національного університету «Львівська політехніка» та Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Формат навчання передбачає як лекційну частину – основи урбаністики, мобільності, аналіз сильних та слабких сторін міста, так і «роботу в полі»: дослідження й аналіз району Майорівка, опитування мешканців і складання планів.

Школа урбаністики триватиме до 26 вересня.