Магістранти кафедри прикладної лінгвістики розмітили для ГРАК повне зібрання творів Лесі Українки

Кафедра прикладної лінгвістики Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Генеральний регіонально анотований корпус української мови дякує студентам-магістрантам кафедри прикладної лінгвістики Національного університету «Львівська політехніка», які розмітили для Корпусу повне зібрання творів Лесі Українки (Луцьк: Волинський національний університет імені Лесі Українки, 2021)

Після оновлення тексти будуть доступні для пошуку в корпусі.

На фото: фрагменти порівняння листів Лесі Українки за новим виданням (закреслене) і за виданням 1970-х років, яке зараз у корпусі (підкреслене). Видно, що текст 1970-х приведений до сучасного стандарту, а в новому виданні точніший, як і треба.

Фрагменти порівняння листів Лесі Українки Фрагменти порівняння листів Лесі Українки Фрагменти порівняння листів Лесі Українки