Магістранток та аспіранток технічних спеціальностей запрошують на тренінговий семінар Smart city

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Лого організаторів

ENHANCE Alliance у рамках змішаної інтенсивної програми Erasmus+ спільно з Норвезьким університетом науки та технологій оголошує про початок конкурсу на участь у тренінговому семінарі (воркшопі) на тему «Smart city».

До участі запрошують студенток І курсу магістратури та аспіранток технічних спеціальностей (у зв’язку з обмеженням для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі), які навчаються в Національному університеті «Львівська політехніка» та перебувають в Україні.

Тренінг триватиме 3 місяці (березень-травень 2023 року) та відбуватиметься в гібридному форматі: індивідуальні заняття + онлайн-навчання + виїзд до Варшавського технологічного університету.

Участь безкоштовна.

Перелік необхідних документів для участі в тренінгу

1. CV англійською мовою
  2. Мотиваційний лист англійською мовою (ваша зацікавленість щодо участі у воркшопі)
  3. Скан/фото діючого закордонного паспорта
  4. Скан/фото сертифіката про знання англ. мови на рівні В2
    Пройти тестування й отримати сертифікат British Council
  5. Особисті дані, заповнені українською та англійською мовами:
    • Ім’я / Name
    • Прізвище / Last name
    • Дата народження / Date of birth
    • Номер діючого закордонного паспорта / Foreign passport number
    • Інститут / Institute
    • Кафедра / Department
    • Спеціальність / Specialty
    • Номер мобільного тел. / Mobile phone number
    • Корпоративна електронна адреса / Corporate email address

Пакет необхідних документів потрібно надіслати до 12:00 23 лютого 2023 року одним листом на електронну адресу international.network@lpnu.ua. У темі листа зазначити: «Smart city».