Магістрам спеціальності «Менеджмент» ІАДУ Львівської політехніки урочисто вручили дипломи

Кафедра регіонального та місцевого розвитку Львівської політехніки
Фото із вручення дипломів

22 лютого 2024 року відбулось урочисте вручення дипломів магістрам спеціальності «Менеджмент», які завершили навчання на кафедрі регіонального та місцевого розвитку Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки.

Вітальні слова прозвучали від директора ІАДУ Любомира Пилипенка, директора департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації Степана Куйбіди, завідувачів кафедр, випускників.

Директор Інституту, д.е.н., професор Любомир Пилипенко зазначив, що випуск 2024 року є особливим, адже переважна більшість випускників-магістрів поєднували навчання і роботу за фахом, виконуючи свою місію і завдання задля спільної мети – перемоги нашої країни. Любомир Миколайович побажав випускникам мирного неба і зазначив, що тепер перед ними стоїть важливе завдання – відбудовувати Україну після нашої Перемоги.

Завідувачка кафедри регіонального та місцевого розвитку Ористлава Сидорчук висловила слова вдячності Збройним силам України за захист України та можливість навчати і навчатися, адже серед наших випускників є й військові, які захищають територіальну цілісність України: «Зичимо, щоб сформовані компетенції сприяли особистому професійному зростанню. Україні потрібні професійні управлінці для прийняття державотворчих рішень, програм місцевого розвитку. Перед магістрами стоїть відповідальне завдання відбудови України, то ж нехай ваші рішення сприяють розквіту України! Перемоги нам усім!».

Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів