Магістрам кафедри архітектурного проєктування прочитали лекцію про урбаністичні процеси у Варшаві

Кафедра архітектурного проєктування Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-лекції

21 жовтня магістри першого року навчання кафедри архітектурного проєктування Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки мали нагоду прослухати лекцію «Розвиток Варшави і просторові конфлікти після зміни устрою», яку прочитала доктор, інженер архітектури Анна Маєвська (Інститут регіонального планування і наук про природнє середовище, Варшавська Політехніка, Польща).

Захід відбувався в дистанційному режимі, що дало змогу долучитися більшій кількості слухачів. Студенти змогли дізнатися про урбаністичні процеси, які відбувались у Варшаві впродовж ХХ і ХХІ століть, а також про актуальний стан і виклики, які стоять перед урбаністами у формуванні простору в мегаполісах.