У 2014 році нідерландська компанія «Diamond Fms» налагодила міжнародну співпрацю та партнерство з вищими навчальними закладами України. У лютому 2016 року 86 студентів (17 команд) Інституту економіки і менеджменту долучились до організованого нею та Національним університетом «Львівська політехніка» міжнародного командного тренінг-змагання Diamond BootCamp 2016, присвяченого 200-річчю Університету.
Викладачі ІНЕМ, зокрема доцент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Наталя Горбаль, сформували групу експертів Diamond BootCamp, пройшли тренінг з використання системи управління фінансами Diamond та надавали консультаційну підтримку командам упродовж 9 місяців проекту.
14 грудня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся фінал Diamond BootCamp 2016, у якому взяли участь чотири команди студентів, які продемонстрували свої моделі ефективного управління підприємством з використанням системи управління фінансами Diamond.
Переможці, серед яких і магістри кафедри ЗМД Ольга Денисюк та Катерина Кухтяк, отримали за підтримки нідерландських партнерів «Elsman Group B.V.» та «Lely International NV» можливість стажування у провідних компаніях Нідерландів упродовж трьох місяців 2017 року.
![переможці фіналу Diamond BootCamp 2016](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/12/para/gallery/zmddiamond-2016-1.jpg?itok=8NCVjw-F)
![переможці фіналу Diamond BootCamp 2016](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/12/para/gallery/zmddiamond-2016-2.jpg?itok=dc9hnmbN)
![переможці фіналу Diamond BootCamp 2016](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/4/12/para/gallery/zmddiamond-2016-3.jpg?itok=KM9PZTyW)