Магістрантка ІКНІ здобула ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі робіт зі спеціальності «Переклад»

Кафедра прикладної лінгвістики Львівської політехніки
Соломія Бабяк

У Львівському національному університеті імені Івана Франка 89 квітня 2021 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Переклад».

Студентка Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки Соломія Бабяк представила роботу на тему «Дослідження лексико-семантичних трансформацій в англо-українському науково-технічному перекладі (на основі статті Б. Дефранка та К. Плеветса ‘Over-uh-Load, Filled Pauses in Compounds as a Signal of Cognitive Load’)» і, за підсумками результатів відеоконференції, здобула диплом другого ступеня серед учасників із 28 закладів вищої освіти України.

Науковий керівник – Наталія Гриців, к.філол.н., доцент кафедри прикладної лінгвістики Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка».

Список переможців конкурсу