Магістрант ІЕСК одержав сертифікат про друге місце на Міжнародній конференції під егідою ІЕЕЕ

Тетяна Пасович, тижневик «Аудиторія»
Тарас Боровець

У Львові в кінці жовтня у Франковому університеті відбувався Форум молодих учених під егідою ІЕЕЕ. Його організували Інститут радіофізики та електроніки НАН України (Харків) й ЛНУ ім. І. Франка. Днями студент другого курсу магістратури Інституту енергетики і систем керування Тарас Боровець одержав сертифікат про друге місце в секції «Силова електроніка і застосування в індустрії».

– Про конкурс я дізнався на кафедрі електромехатроніки і комп’ютеризованих електромеханічних систем від свого наукового керівника професора Володимира Мороза, – розповідає студент. – Це міжнародна конференція, на яку з’їхалися молоді науковці з різних країн. Голова конференції був із Іспанії. Я маю результати, які отримав, виконуючи магістерську роботу (у грудні захищатимуся). Керівник запропонував написати статтю. Звісно, доповідав я англійською на тему «Using of FOTF Toolbox and Transform for Fractional Control Systems» – ідеться про дослідження систем керування, які описують похідними дробового порядку, використання дослідження цих систем у застосунку FOTF (туб-бокс для Matlab). Ця тема є малодослідженою і багато хто з дослідників, можливо, не стикався або краєм вуха чув про цю тему, тому потрібно було в доступній формі донести до аудиторії наші напрацювання під час презентації. Потім відбувалося обговорення в секції. І ось мою доповідь оцінили досить високо.