Кафедра менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту і кафедра теоретичної та прикладної економіки Інституту адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошують відвідати лекцію Гері Літа – директора консалтингової компанії GL Training and Consultancy (Сінгапур).
Лекція (англійською мовою) на тему «Від третього світу до першого: досвід трансформації Сінгапуру в глобалізаційних процесах» відбудеться 11 жовтня в ауд. 417 IV навчального корпусу Львівської політехніки. Початок о 16:00.
![Львівських політехніків запрошують відвідати лекцію Гері Літа](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/5/25/para/gallery/lectlit-2017.jpg?itok=Is_rZLss)