Львівських політехніків запрошують долучатися до чемпіонату зі швидкісного складання кубика Рубіка

Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото зі змагань

Про це повідомив організатор змагань – третьокурсник Коледжу інформаційних технологій Ігор Кастранець.

Чемпіонат зі швидкісного складання кубика Рубіка та інших головоломок Ukrainian Nationals 2023 відбуватиметься 27–29 жовтня у Львові. На змаганнях буде представлено 16 офіційних дисциплін – від найпростіших (2х2, пірамідка, 3х3) до складних і, на перших погляд, неможливих (7х7, мегамінкс, 5х5 зі заплющеними очима).

Ці змагання проходять під егідою WCA (World Cube Association), що гарантує їхню чесність та офіційність. Результати всіх учасників будуть зафіксовані у всесвітній таблиці результатів.

Крім того, заплановані неофіційні дисципліни, челенджі й вікторина. Під час змагання також складатимуть із 500 кубиків Рубіка портрети військових, волонтерів та інших людей, які наближають нашу перемогу.

Частину виручених зі змагань коштів організатори перекажуть у Superhumans Center, де виготовляють протези для військових.

Зареєструватися для участі можна на сайті змагань на WCA або безпосередньо на місці проведення перегонів.

Фото зі змагань Фото зі змагань Фото зі змагань Фото зі змагань Фото зі змагань Фото зі змагань