Львівський осередок Міжнародної студентської організації BEST запрошує політехніків на зустріч

Львівський локальний осередок BEST
Заставка до заходу

Львівський локальний осередок Міжнародної студентської організації BEST запрошує 16 вересня 2021 року на зустріч. Бувалі бестівці розкажуть про своє життя в організації та познайомляться з новачками.

Місце проведення заходу – аудиторія 217 першого навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 16:00.

Стати частиною BEST

BEST (Board of European Students of Technology) або Рада студентів технічних університетів Європи – неприбуткова, неполітична та нерелігійна організація, представлена 93 осередками в 34 країнах. BEST допомагає студентам досягти міжнародності мислення, кращого розуміння культур та народів, а також розвинути навички роботи в міжнародному середовищі.

Локальний осередок BEST Lviv діє у Національному університеті «Львівська політехніка» з 2002 року.