Львівською політехнікою зацікавилася компанія Samsung: до Університету знову завітали поважні гості

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
На зустрічі з Сангвук Квоном

Політехніка розширює співпрацю. 18 жовтня до Львівської політехніки завітали представники компанії Samsung Україна.

На зустріч із віце-президентом компанії, генеральним директором дослідницького центру Samsung R&D в Україні Сангвук Квоном, старшим співробітником категорії фахівців Джонінь Воном, старшим інженером Сехун Шимом, R&D директором Андрієм Фісуненком, X&D керівником Олександром Стрямцем прийшли директори та викладачі інститутів, причетних до ІТ-технологій, електроніки, кібербезпеки та інших напрямів. Досягнення нашого університету представила проректор з наукової роботи професор Наталія Чухрай. У межах зустрічі обговорили можливості співпраці, спрямованої на дуальну освіту.