Львівські політехніки здобули третє місце на змаганнях Універсіади Львівщини – 2016 з вільної боротьби

За матеріалами сайту Комітету з фізичного виховання та спорту
змагання з вільної боротьби

Днями на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України пройшли змагання з вільної боротьби серед студентів університетів, академій та інститутів Львівщини за програмою Універсіади Львівщини – 2016.

До участі у змаганнях заявились 11 команд. Загалом за перемогу на борцівських килимах змагалися понад 230 учасників.

За результатами особистих змагань серед чоловіків та жінок перше місце у командному заліку виборола команда Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. З. Гжицького (634 очки), друге – Львівського державного університету фізичної культури (626 очок), а третє – збірна Національного університету «Львівська політехніка» (580 очок).

Переможці та призери змагань нагородженні грамотами Львівського обласного спортивного товариства студентів «Гарт».