Львівські політехніки взяли участь в обговоренні ОПП «Управління інноваційною та консалтинговою діяльністю»

Національний університет біоресурсів і природокористування України
Заставка до матеріалу

22 січня 2024 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України в онлайн-форматі відбулось обговорення освітньо-професійної програми «Управління інноваційною та консалтинговою діяльністю» освітнього ступеня «магістр» спеціальності 073 «Менеджмент» за участю відомих науковців та освітян у цій сфері.

Розпочав обговорення Олег Кузьмін, д.е.н., професор, директор Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка», який висловив своє бачення щодо назви і наповнення деяких дисциплін.

До обговорення долучився також Нестор Шпак, д.е.н, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки.

Докладніше – на сайті Національного університету біоресурсів і природокористування України.