Львівські політехніки взяли участь у молодіжній просвітницькій програмі «Правоохоронний старт 2023»

За матеріалами сайту Львівської обласної військової адміністрації
Фото із вручення дипломів

У Львові завершилась молодіжна просвітницька програма «Правоохоронний старт 2023». Її реалізували з ініціативи Молодіжної ради при Львівській ОВА, підтримки Львівської обласної військової адміністрації, Головного управління Національної поліції у Львівській області та Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України.

Учасниками програми cтали студенти Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Українського католицького університету, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. Ґжицького та Львівського державного університету внутрішніх справ.

Упродовж п’яти тижнів 30 учасників мали можливість отримати унікальний досвід та поглянути «зсередини» на роботу Національної поліції та Національного антикорупційного бюро України. Особливістю програми була відкрита комунікація зі слідчими та детективами.

Координатори програми вручили студентам дипломи, які засвідчують успішне завершення просвітницької програми «Правоохоронний старт 2023».

Організатори розповіли, що такі просвітницькі програми впроваджуватимуть і надалі, адже зараз, як ніколи, важлива неформальна освіта. Вона допомагає розуміти соціальні, економічні, політичні та екологічні проблеми, бути більш обізнаним та активним громадянином.

Докладніше – на сайті Львівської обласної військової адміністрації.