Львівські політехніки взяли участь у Міжнародній Зимовій школі Жана Моне з екоменеджменту

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

22 січня 2022 року відбулася Міжнародна Зимова школа Жана Моне «Ефективний екоменеджмент для європейського майбутнього України». Захід організовано в рамках ініціативи Національного університету харчових технологій «Університет – школі» за підтримки проєктів програми ЄС Еразмус+.

Доповіді супроводжувалися онлайн-презентаціями з наступними сесіями запитань/відповідей. Одним зі спікерів був Петро Крайник, експерт Національного Еразмус+ офісу в Україні за напрямом Жана Моне.

До участі у заході долучилися й представники Львівської політехніки, зокрема доцентка кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій, працівниця Центру міжнародної освіти Університету Олена Федорова.

Приєднані файли