Львівські політехніки успішно виступають на міжнародних та всеукраїнських спортивних змаганнях

Кафедра фізичного виховання Львівської політехніки
Фото зі змагань

Незважаючи на воєнний час, представники Національного університету «Львівська політехніка» беруть участь у міжнародних та всеукраїнських спортивних змаганнях. І роблять це доволі успішно, виборюючи призові місця.

4–10 вересня 2022 року в Іспанії відбувся Чемпіонат Європи з футзалу серед молоді до 19 років. Студент Інституту гуманітарних та соціальних наук Ярослав Квасний у складі збірної команди України став бронзовим призером і ввійшов до трійки кращих бомбардирів Чемпіонату.

16–18 вересня у Львові відбулися змагання за Кубок України з водного поло. Студенти Інституту права, психології та інноваційної освіти З. Федорко та В. Панченяк у складі команди Львова здобули ІІ місце, поступившись у фіналі команді Києва.

У Чернівцях 15–19 вересня 2022 відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука. Студентка Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Анастасія Смілка виборола ІІ місце у командних змаганнях.