Львівські політехніки – серед переможців обласного етапу міжнародних конкурсів з української мови

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото з конкурсу

25 листопада у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся другий (обласний) етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У заході взяли участь 73 учасники – студенти закладів фахової передвищої, вищої освіти та курсанти закладів вищої освіти області.

Переможцями обласного етапу конкурсу стали двоє представників Національного університету «Львівська політехніка»:

• серед студентів закладів фахової передвищої освіти (коледжі, негуманітарний профіль) диплом ІІІ ступеня одержала Софія Гірник (Відокремлений структурний підрозділ «Техніко-економічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка»);
  • серед студентів закладів вищої освіти (університети та академії, негуманітарний профіль) диплом ІІІ ступеня отримав Арсен Онищак (Інститут механічної інженерії та транспорту, науковий керівник – канд. філол. наук, старший викладач катедри української мови Володимир Дяків).

26 листопада у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся обласний етап XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Тут переможцями стали четверо студентів Національного університету «Львівська політехніка».

Серед студентів закладів фахової передвищої освіти диплом ІІІ ступеня одержала Єва Гурик (Відокремлений структурний підрозділ «Технічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка»).

Переможці серед студентів закладів вищої освіти:

• диплом ІІ ступеня:
    • Валерія Мєшкова (Інститут економіки і менеджменту, науковий керівник – канд. філол. наук, доцент катедри української мови Галина Городиловська);
    • Евеліна Соколенко (Інститут геодезії, науковий керівник – канд. філол. наук, доцент катедри української мови Галина Городиловська);
  • диплом ІІІ ступеня:
    • Соломія-Марія Митлович (Інститут економіки і менеджменту, науковий керівник – докт. філол. наук, професор катедри української мови Ірина Фаріон).

Катедра української мови пишається успіхами своїх вихованців і вітає студентів та їхніх наукових керівників!

Повний перелік переможців – на сторінці Департаменту освіти і науки Львівської ОВА у соцмережі Фейсбук.

Фото з конкурсу Фото з конкурсу