Львівські політехніки розвивають співпрацю з варшавськими колегами у рамках проєкту в галузі геоматики

Інститут геодезії Львівської політехніки
Фото із зустрічі

В Інституті геодезії в гібридному форматі відбулася зустріч у рамках проєкту «Розвиток стратегічної співпраці між Варшавською політехнікою та Національним університетом «Львівська політехніка» у галузі геоматики», який фінансує польське агентство академічних обмінів NAWA.

Керівник проєкту з польської сторони – професор факультету геодезії і картографії Кшиштоф Бакула, з української – завідувач кафедри фотограмметрії та геоінформатики професор Володимир Глотов.

На зустрічі обговорено план діяльності на 2022–2024 роки, яка включатиме розроблення програм подвійних дипломів, академічні мобільності для викладачів і студентів, а також наукову співпрацю та подання спільних наукових проєктів.