Львівські політехніки розпочали змагання за Кубок з вільної боротьби серед студентських команд

За матеріалами агенції «Гал-інфо»
Герб Львівської політехніки

27–28 жовтня 2015 року в Палаці спорту Національного університету «Львівська політехніка» відбулись попередні зустрічі спортсменів у межах Кубка з вільної боротьби серед студентських команд вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитацій.

До участі у змаганнях, які вже втретє організовує Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, заявились 8 команд ВНЗ ІІІ–ІV рівнів акредитації. Цього року за звання володаря Кубка змагатимуться борцівські збірні Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Львівського національного аграрного університету, Української академії друкарству, Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного, Львівського державного університету фізичної культури та Львівського національного університету ім. І. Франка.

Перший тур змагань завершився із такими результатами:

• ЛНМУ ім. Д. Галицького – ЛНУ ім. І. Франка: 2–4;
  • Львівська політехніка – ЛДУФК: 4–4;
  • ЛНАУ – Українська академія друкарства: 8–0;
  • ЛНМУ ім. Д. Галицького – Львівська політехніка: 1–7;
  • ЛДУБЖ – ЛДУФК: 1–6;
  • Українська академія друкарства – ЛНУ ім. І. Франка: 1–6.

Другий тур поєдинків між командами відбудеться вже 3 листопада 2015 року у спортивному залі Львівського національного аграрного університету.