Львівські політехніки разом із партнерами беруть участь у кількох міських освітніх проєктах

Громадська організація «Амбасадори освіти»
Фото із заходу

Плідно пройшов минулий тиждень для амбасадорів освіти.

По-перше, провели ще один тренінг у департамент фінансової політики Львівської міської ради, де професорка кафедра менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Лідія Лісовська навчала груповій роботі та емоційному інтелекту. Тренінг проведено за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».

По-друге, узгоджено параметри проєкту з підприємництва для молодих людей у Національному університеті «Львівська політехніка» за підтримки Данської ради у справах біженців. Старт – 1 березня.

Цього тижня відбудуться тренінги з групової роботи та емоційного інтелекту для управління соціального захисту ЛМР, а також тренінг із написання проєктів для внутрішньо переміщених осіб з керівником Проєктного офісу Львівської політехніки Назарієм Андрущаком у рамках проєкту з Міжнародним фондом «Відродження»

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу