Львівські політехніки подячним молебнем завершують рік

Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото з подячного молебня

Львівські політехніки 29 грудня помолилися в Архикатедральному Соборі Святого Юра з подякою за минулий рік.

Подячний молебень відслужили настоятель храму отець Роман Кравчик, очільник Центру студентського капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви отець Юрій Остапюк та отець Ігор Хомічак.

Отець Роман побажав політехнікам миру, здоров’я та високих здобутків, наголосивши, що Львівська політехніка ― університет, який прославляє нашу країну в світі.