Львівські політехніки перемогли у двох номінаціях конкурсу World Antimicrobial Awareness Week 2022

Кафедра технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології
Заставка до матеріалу

У листопаді магістри-біотехнологи кафедри технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Анастасія Дмитрів та Анастасія Толстенко разом із науковим керівником доценткою Веронікою Червецовою, а також магістр-фармацевт Анастасія Киричук та аспірант ІІ року навчання Юрій Семенчук спільно з науковим керівником доценткою Наталією Стадницькою взяли участь у щорічному конкурсі World Antimicrobial Awareness Week 2022.

Такий захід організовує четвертий рік поспіль Університет Ноттінгем Трент (Великобританія) у співпраці з Університетом Макерере (Уганда) у рамках Всесвітнього тижня правильного використання антибіотиків. З початку лютого 2019 року ці навчальні заклади працюють над просуванням антимікробної стратегії як через програму Партнерства Співдружності з антимікробної стратегії (CwPAMS), яку фінансує Фонд Флемінга Департаменту охорони здоров’я та соціального забезпечення Великої Британії, так і через частину команди мікробіологів, фармацевтів і фахівців з навколишнього середовища та здоров’я тварин зазначених університетів, Бакінгемширського фонду охорони здоров’я NHS і регіональної лікарні Ентеббе.

23 листопада було обрано переможців конкурсу. У двох номінаціях першість здобули представники Львівської політехніки:

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших наукових здобутків!

Докладніше про конкурс

Сертифікат переможців Сертифікат переможців Заставка до матеріалу