Львівські політехніки перемогли у змаганнях Універсіади Львівщини 2015 із настільного тенісу

За матеріалами Освітнього порталу Львівщини
фінальні змагання Універсіади Львівщини 2015 з настільного тенісу

Незважаючи на сесійний період і наближення новорічно-різдвяних свят, студенти не полишають займатися спортом та активно беруть участь у змаганнях. Так, днями відбулись фінальні змагання Універсіади Львівщини 2015 з настільного тенісу.

Понад 120 львівських студентів у нелегкій боротьбі змагалися за звання кращих тенісистів Львівщини, демонструючи свою майстерність володіння ракеткою.

За підсумками змагань перше місце впевнено вибороли представники Національного університету «Львівська політехніка». Друге та третє місця розіграли між собою студенти Львівського державного університету фізичної культури та Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького.

Усі переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

фінальні змагання Універсіади Львівщини 2015 з настільного тенісу