Львівські політехніки готові ставати донорами поранених воїнів

Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Позаяк багато працівників і студентів нашого університету мають бажання здавати кров для поранених, яких привозять до львівських лікарень, повідомляємо, що медики просять без попередньої реєстрації не йти до пунктів здавання крові, яких у нашому місті є декілька.

На сьогодні усі лікарні забезпечені достатньою кількістю крові усіх груп і резусів. Її гарантовано вистачить на кілька днів.

З міркувань безпеки й потреби охочим здати кров необхідно реєструватися у донорський резерв і чекати на запрошення.

Записатись у резерв на донацію можна через платформу DonorUA. На її сторінці можна дізнатися інформацію про потреби в крові.

Приходити в центри прийняття крові варто лише після того, як з вами сконтактують координатори.