Львівське управління Державної податкової служби запрошує політехніків на День відкритих дверей

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Головне управління Державної податкової служби у Львівській області

Головне управління Державної податкової служби у Львівській області у рамках здійснення профорієнтаційної роботи серед молоді та студентів організовує День відкритих дверей.

Під час заходу студенти зможуть отримати інформацію щодо:

• напрямів роботи структурних підрозділів, їхніх основних завдань та функції;
  • організації проходження виробничої та переддипломної практики студентами вищих навчальних закладів у структурних підрозділах;
  • порядку стажування громадян із числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби;
  • умов праці посадових осіб, режиму роботи;
  • порядку вступу на державну службу.

Організатори запрошують студентів Львівської політехніки взяти участь у заході, який відбудеться 15 вересня 2021 року в будівлі Головного управління ДПС у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 35, зала у цокольному приміщенні. Початок о 16 годині.