Львівська політехніка здійснює підготовку до вступних творчих конкурсів та зовнішнього незалежного оцінювання

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації
Заставка до курсів

Національний університет «Львівська політехніка» здійснює підготовку до вступних творчих конкурсів та зовнішнього незалежного оцінювання (бакалаврат, магістратура) з вечірньою та очно-заочною формами навчання для випускників середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, закладів професійної (професійно-технічної) освіти та студентів останніх курсів фахової передвищої освіти.

Підготовка слухачів відбувається за такими дисциплінами:

• українська мова та література;
  • математика;
  • фізика;
  • хімія;
  • іноземна мова;
  • історія України;
  • біологія;
  • географія;
  • креслення;
  • рисунок;
  • живопис.

Для підготовки до ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури запрошують бакалаврів та студентів останнього курсу бакалаврату.

Докладніше – на сайті Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар’єрної орієнтації.