Львівська політехніка здійснює підготовку до вступних творчих конкурсів та ЗНО/НМТ на підготовчих курсах

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації
Заставка до матеріалу

Національний університет «Львівська політехніка» здійснює підготовку до вступних творчих конкурсів та зовнішнього незалежного оцінювання / національного мультипредметного тесту з вечірньою і очно-заочною формами навчання для випускників середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, закладів професійної (професійно-технічної) освіти і студентів останніх курсів фахової передвищої освіти.

Підготовка слухачів відбувається за такими дисциплінами:

• українська мова;
  • математика;
  • фізика;
  • хімія;
  • іноземна мова;
  • історія України;
  • біологія;
  • географія;
  • креслення;
  • рисунок;
  • живопис.

Для зарахування на курси та укладання угоди необхідно подати:

1. заяву (потрібно заповнити бланк);
  2. ID-картку слухача (або її копію;
  3. ID-картку (паспорт) та податковий ідентифікаційний номер одного з батьків під час укладання угоди.

Контактна інформація:

• адреса: м. Львів, вул. Старосольських, 2/4, І навчальний корпус, кім. 302, 316;
  • телефони для довідок: 032-258-24-06, 097-305-69-55, 067-710-21-24, 063-845-38-96, 097-149-84-66;
  • e-mail: abc@lpnu.ua.

Вартість навчання на підготовчих курсах – у доданому файлі.

Приєднані файли