Львівська політехніка запрошує школярів Західного регіону до участі в онлайн-марафоні Girls Power Tech 2021

Програма Академій Cisco України
Заставка заходу

З 14 квітня до 14 травня 2021 року з нагоди Міжнародного дня кар’єри дівчат в ІТ Програма Академій Cisco та провідні університети України запрошують школярок та школярів 8–11 класів, студенток та студентів коледжів і закладів професійної (професійно-технічної) освіти приєднатись до онлайн-марафону Girls Power Tech 2021 («Дівчата заряджають технології»).

Захід відбувається в рамках Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна 2021» за підтримки Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України. Десятий рік поспіль компанія Cisco організовує масові події для молоді з нагоди Міжнародного дня кар’єри жінок в ІТ. Участь в ініціативі безкоштовна і доступна як для груп учнів під керівництвом викладача, так і для індивідуальних учасників.

Реєстрацію слухачів із Львівської, Волинської, Закарпатської, Рівненської областей та підтримку класу здійснює Національний університет «Львівська політехніка».

Докладніше про онлайн-марафон Girls Power Tech 2021