Львівська політехніка започатковує співпрацю з німецькою компанією Knorr-Bremse

Кафедра автомобільного транспорту Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

26 жовтня 2021 року відбулася зустріч у форматі відеоконференції між представниками Національного університету «Львівська політехніка» та компанії Knorr-Bremse.

Німецька компанія Knorr-Bremse – провідний світовий виробник гальмівних систем, компонентів трансмісії та кермового керування. Має близько 30 000 працівників у 30 країнах світу, а збут продукції у 2020 році сягнув 6,2 мільярда євро.

Від Університету в дискусії взяли участь завідувач кафедри автомобільного транспорту Інституту механічної інженерії та транспорту професор Богдан Кіндрацький, координатор програм академічної мобільності доцент Олена Ланець, асистент кафедри АТ Олексій Осмак.

Представники компанії Knorr-Bremse: член виконавчої ради Надія Тіле та віце-президент компанії із систем, технологій та інновацій Андреас Віммер.

За підсумками зустрічі між сторонами було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю.

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі