Львівська політехніка виборола перше місце на XVIII літній Універсіади України у своїй категорії

Кафедра фізичного виховання Львівської політехніки
Фото зі змагань

Майже 300 закладів вищої освіти в усіх регіонах України долучилися до святкування Міжнародного дня студентського спорту, який 20 вересня відзначають по всьому світу.

Центральною локацією цього року став Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного у Києві. Під час урочистої частини відбулося нагородження переможців та призерів XVIII літньої Універсіади України.

У ІІІ категорії серед 15 закладів вищої освіти перше місце виборов Національний університет «Львівська політехніка, випередивши Національний університет біоресурсів і природокористування України та Західноукраїнський національний університет.

Нагороду, здобуту політехніками, прийняла заступниця завідувача кафедри фізичного виховання Університету Галина Гребінка.

Спасибі спортсменам і тренерам кафедри фізичного виховання за чудовий результат!