Львівська політехніка втратила Героя: на війні загинув Ігор Габер

Роксолана Семчишин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Ігор Габер

Ігор Габер, випускник Техніко-економічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка», загинув, захищаючи Україну від російської агресії.

Народився майбутній воїн 22 січня 1989 року в селі Стрільбичі Львівської області. Після закінчення школи вступив до Техніко-економічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка», де навчався за спеціальністю «обслуговування устаткування і систем газопостачання».

З початком повномасштабного російського вторгнення Ігор без вагань став на захист рідної країни. Виконував бойові завдання у складі 137-го окремого батальйону морської піхоти 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського Військово-морських сил ЗСУ. Боровся за свободу України на східному фронті.

Поховали воїна на Личаківському цвинтарі.

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.