Львівська політехніка – в числі українських університетів, де найкраще вчитися на психолога

За матеріалами сайту РБК-Україна
Заставка до матеріалу

Сьогодні бути психологом – не лише престижно, але й актуально. Бо консультацій дипломованих профільних спеціалістів, які надають якісну психологічну допомогу, виявляється, не так і багато в Україні.

Для тих випускників 2023 року, які хочуть вивчитися на психолога, РБК-Україна пропонує рейтинг кращих університетів, де можна здобути якісну освіту за цим напрямом.

Найкращі виші для вивчення психології в Україні за рангами розташовані у Києві, Львові та Харкові. Але не тільки.

Ось так виглядає список кращих університетів за міжнародним рейтингом, що базується на їхніх дослідженнях у галузі психології, опублікований на авторитетному онлайн-ресурсі EduRank.org:

1. Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  2. Харківський національний медичний університет
  3. Національний медичний університет імені О.О. Богомольця
  4. Національний університет фізичного виховання і спорту України
  5. Національний університет «Львівська політехніка»
  6. Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна
  7. Львівський національний університет імені Івана Франка
  8. Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
  9. Полтавський державний медичний університет

Докладніше – на сайті РБК-Україна.