Львівська політехніка уклала угоду про співпрацю з Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій

Сергій Попович, Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото з підписання угоди про співпрацю

9 травня представники університетів зустрілись у головному корпусі Львівської політехніки, щоб укласти угоду про наукову співпрацю й обговорити партнерство.

Угода, зокрема, передбачає спільну участь у наукових та інноваційних проєктах, освітніх заходах, проведення науково-дослідних робіт у сфері кібербезпеки. Також вона розширює можливості академічної мобільності, що сприятиме підвищенню кваліфікації працівників і поліпшенню підготовки кадрів.

Угоду урочисто підписали в. о. ректора Львівської політехніки перший проректор Олег Матвійків та в. о. ректора Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Володимир Шульга.

Строк угоди — 5 років, однак він може бути автоматично пролонгований за згодою сторін.

Фото з підписання угоди про співпрацю Фото з підписання угоди про співпрацю Фото з підписання угоди про співпрацю Фото з підписання угоди про співпрацю