Львівська політехніка – традиційно серед лідерів вступної кампанії до закладів вищої освіти 2024 року

Державне підприємство «Інфоресурс»
Заставка до матеріалу

Триває вступна кампанія до закладів вищої освіти України 2024 року. Абітурієнти можуть подати до 15 заяв на бюджет і контракт.

За даними Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) станом на 8:00 26 липня 2024 року, до першої п’ятірки найпопулярніших вишів серед вступників на бакалаврат на базі повної загальної середньої освіти входять:

1. Київський національний університет імені Тараса Шевченка – 14 073 заяв;
  2. Національний університет «Львівська політехніка» – 12 867;
  3. Львівський національний університет імені Івана Франка – 12 094;
  4. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – 11 705;
  5. Державний торговельно-економічний університет – 8 953.

Серед вступників на освітній рівень «фаховий молодший бакалавр» на основі базової середньої освіти найпопулярнішими є:

1. Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу – 1 487 заяв;
  2. Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» – 1 289;
  3. Вінницький технічний фаховий коледж – 1 257;
  4. Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж електронних приладів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу» – 1 184;
  5. Відокремлений структурний підрозділ «Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» – 1 168.

Докладніше – на сайті ЄДЕБО.