Львівська політехніка суттєво покращила позиції та посіла друге місце серед вітчизняних університетів у рейтингу uniRank University Ranking

Лабораторія управління закладом вищої освіти Львівської політехніки
Лого uniRank

За підсумками оновленого рейтингу uniRank University Ranking 2022 Львівська політехніка значно покращила свої позиції та посідає друге місце у рейтингу вітчизняних закладів вищої освіти (у 2021 році ‒ шосте місце) та 1457 сходинку ‒ у світовому рейтингу. До цьогорічного рейтингу включено 14000 університетів із 200 країн світу, у тому числі 185 університетів України.

Місце у рейтингу Університет
1 Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
2 Національний університет «Львівська політехніка»
3 Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
4 Київський національний університет імені Тараса Шевченка
5 Львівський національний університет імені Івана Франка
6 Національний університет «Києво-Могилянська академія»

UniRank University Ranking ‒ неакадемічний рейтинг, що досліджує якість представлення та популярність закладів вищої освіти в Інтернет-просторі на основі незалежних вебометричних показників, зібраних з авторитетних джерел. Рейтинг має на меті допомогти студентам, викладачам та науковцям оцінити загальну популярність університету.

Поточний рейтинг обчислюють за спеціальною формулою на основі даних веб-метрик:

• Moz Domain Authority ‒ вказує на кількість і якість зовнішніх посилань на сайт за даними пошукової системи Google;
  • SimilarWeb Global Rank;
  • Majestic Referring Domains ‒ вказує на кількість і якість зовнішніх посилань на сайт за даними пошукової системи Majestic;
  • Majestic Trust Flow ‒ потік довіри ‒ визначає силу посилань, які розміщені на сайті.

2022 Ukrainian University Ranking