Львівська політехніка співпрацюватиме з Житомирським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти

За матеріалами сайту 0412.ua
Фото із зустрічі в Житомирській ОДА

Заступниця голови Житомирської обласної державної адміністрації Віра Рогова разом із начальником Управління освіти і науки Житомирської ОДА Людмилою Колесник провели робочу зустріч із делегацією освітян Львівщини.

Серед представників делегації – директор Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олег Паска, директор Центру інноваційних освітніх технологій Національного університету «Львівська політехніка» Маргарита Носкова, начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти Львівської ОДА Іван Пикус.

Зокрема, учасники зустрічі обговорили особливості організації дистанційного навчання учнів і вчителів, визначення ролі та місця інститутів післядипломної педагогічної освіти у навчальних процесах, реалізацію підвищення кваліфікації вчителів у Житомирській області тощо.

Делегація з Львівщини відвідала комунальний заклад «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради, де ознайомилися з технічним забезпеченням та організаційними процедурами дистанційного навчання.

Учасники зустрічі поділилися досвідом з урахуванням регіональних особливостей Львівщини та Житомирщини й домовилися про співпрацю між органами управління освітою двох областей та закладами освіти – комунальним закладом «Житомирський ОІППО» Житомирської обласної ради та Національним університетом «Львівська політехніка».