Львівська політехніка співпрацюватиме з Університетом прикладних наук міста Карлсруе (Німеччина)

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-зустрічі

10 березня проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Львівської політехніки Наталія Чухрай, керівниця Центру міжнародної освіти Університету Наталія Гоц та викладачки кафедри транспортних технологій Інституту механічної інженерії та транспорту доцентка Христина Барвінська і професорка Наталія Шраменко провели онлайн-зустріч із представниками Університету прикладних наук міста Карлсруе (Німеччина) – керівником Центру міжнародної освіти Йоахімом Лембахом і професором Інституту транспортних систем та інфраструктури Крістофом Хупфером.

На співрозмовники обмінялися інформацією про університети та спільні точки подальшого кооперування. Між вишами буде підписано Меморандум про співпрацю, що дасть можливість академічної мобільності студентам магістерського рівня кафедри транспортних технологій у зимовому семестрі 2023 року.

Також очікують на співпрацю й між іншими кафедрами Львівської політехніки та Університету прикладних наук м. Карлсруе.

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі