Львівська політехніка – співорганізатор ІХ Міжнародної конференції «Нанотехнології та наноматеріали» (НАНО-2021)

Організаційний комітет конференції
Фото з попередньої конференції НАНО

Інститут фізики Національної академії наук України, Національний університет «Львівська політехніка», Тартуський університет (Естонія), Туринський університет (Італія), Університет імені П’єра і Марії Кюрі (Франція), European Profiles S.A. (Греція), представництво «Польська академія наук» у Києві, Університет Анже (Франція), Гайдельберзький університет Рупрехта-Карла (Німеччина) запрошують на Міжнародну конференцію «Нанотехнології та наноматеріали» (НАНО-2021), що пройде 25–28 серпня 2021 року в місті Львові.

Мета конференції полягає у сприянні налагоджені наукових контактів та дискусій між вченими різних наукових напрямів різних країн світу.

Тематичні напрями

1. Нанофізика та фізико-хімічне матеріалознавство
  2. Нанобіотехнології для охорони здоров’я
  3. Нанорозмірна фізика
  4. Нанобіотехнології та хімтехнології
  5. Наноплазмоніка та підсилена коливальна спектроскопія
  6. Нанооптика та фотоніка
  7. Наноструктуровані поверхні
  8. Нанокомпозити та наноматеріали
  9. Мікроскопія нанооб’єктів

Крайній термін реєстрації – 25 березня 2021 року.

Докладніше – на сайті конференції