Львівська політехніка – співорганізатор ІІІ Міжнародної конференції «Природничі науки: проєкти, дослідження, перспективи»

Організатори заходу
Заставка до конференції

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний університет «Львівська політехніка» та інші співорганізатори запрошують взяти участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Природничі науки, проєкти, дослідження, перспективи», яка відбудеться 15–16 грудня 2022 року в місті Миргороді. Конференція присвячена 100-річчю факультету природничих наук Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Мета конференції – обговорення актуальних теоретичних і практичних питань у галузях біології, природничих та аграрних наук, обґрунтування перспективних напрямів досліджень з метою їхнього подальшого розвитку, встановлення професійних контактів, заохочення молоді до наукового пошуку.

Тематичні напрями (секції) конференції

1. Здобутки, проблеми та перспективи досліджень у галузях біології та природничих наук
  2. Аграрні науки та продовольство: традиції, проблеми та перспективи
  3. Освіта: питання теорії та практики (природничі науки)

До участі запрошують науковців, аспірантів, здобувачів освіти, співробітників науково-дослідних установ, закладів освіти, представників підприємств за профілем конференції.

Крайній термін подання матеріалів – 1 грудня 2022 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.