Львівська політехніка – співорганізатор V Міжнародної конференції «Комп’ютерна лінгвістика та інтелектуальні системи»

Організаційний комітет конференції
Фасад однієї з будівель Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»

22–23 квітня 2021 року на базі кафедри інтелектуальних комп’ютерних систем Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбудеться V Міжнародна конференція «Комп’ютерна лінгвістика та інтелектуальні системи» (CoLInS 2021).

Метою конференції CoLInS є обговорення результатів останніх досліджень у галузі обробки природної мови і розвитку інтелектуальних систем, обмін ідеями, обговорення тенденцій розвитку інтелектуальних комп’ютерних систем, встановлення плідних контактів та сприяння талановитій молоді в науковій діяльності.

Крайній термін подання матеріалів – 1 березня 2020 року.

У непарні роки конференція CoLInS відбувається на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», а в парні – на базі Національного університету «Львівська політехніка».

Докладніше – на сайті конференції CoLInS